psychoterapie jan kulhánekJsem klinický psycholog a psychoterapeut, superivzor a lektor s dlouholetou praxí v oboru, Nabízím psychoterapii jako léčbu duševních poruch i formu seberozvoje, psychologické poradenství a psychodiagnostiku pro děti, dospívající i dospělé. Dále nabízím supervizi pro pracovníky v pomáhajících profesích, lektorskou činnost pro školy a organizace. Samozřejmostí je diskrétnost, profesionalita a osobní přístup.

S čím vám mohu pomoci?
V rámci poradenství vám mohu pomoci při rozhodování v osobní i pracovní oblasti, můžete se přijít poradit ohledně svých dětí.
Psychoterapii využijí ti, kteří potřebují pomoci s úzkostí, depresí, trápí je partnerské problémy, poruchy spánku.
K mé specializaci patří léčba poruch příjmu potravy (mentální anorexie, bulimie, přejídání), léčba poruch osobnosti a práce s adolescenty.
Psychodiagnostika slouží k rychlé orientaci v problému, pomáhá k určení správné diagnózy.

Supervize pro pracovníky pomáhajících profesí.
Lektorská činnost – přednášky na téma psychologie, psychoterapie, burn-out, semináře, zážitkové kurzy na téma arteterapie, imaginace.

Co můžete očekávat?
Na objednaném sezení se budeme společně věnovat pojmenování toho, s čím přicházíte, během prvního setkání bychom měli dospět k tomu, zda vám pomůže rada psychologa, některý z psychoterapeutických postupů či nácvik nové dovednosti – například relaxace, dýchání proti stresu.

Jakým způsobem pracuji?
Nejčastěji probíhá psychoterapie či psychologické poradenství formou individuálního rozhovoru, vztahové problémy je užitečné řešit pomocí párové terapie.
Velmi účinná je při řešení problémů dětí a dospívajících spolupráce celé rodiny – rodinná terapie.

Své služby nabízím také ve spolupráci s ambulancí PSYCHOTERAPIE ANDĚL – centrem klinických psychologů a psychoterapeutů pro děti i dospělé.